| Brand Name: | Ruisitong |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-10 iş günü |
| Payment Terms: | T/T |
Gelişmiş ultrasonik paketleme makinemiz, kuru karışımlı harç ve yapı harcı dahil olmak üzere toz ve granül yapı malzemesi torba ağızlarını anında birleştirmek için yüksek frekanslı titreşim teknolojisini kullanır. Moleküler sürtünme ısı üretimi, üstün paketleme performansı için yüksek yoğunluklu sızdırmaz arayüzler oluşturur.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Paketleme aralığı | 10kg ~ 50kg/torba |
| Paketleme doğruluğu | 0.1% ~ 0.3% |
| Paketleme hızı | 4-6 torba/dakika |
| Sızdırmazlık yöntemi | Ultrasonik sıcak eriyik sızdırmazlık |
| Güç gereksinimleri | 220V/380V |
| Güç | 200W/4KW |
| Gaz kaynağı gereksinimleri | 0.6~0.8MPa |
| Ürün Adı | Ultrasonik paketleme makinesi |
|---|---|
| Marka | Ruisitong |
| Kapasite | Müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir |
| Uygulanabilir ürün | Kuru toz malzemeler |
| Parametre türü | Standart özellikler |
| Uygulama | Endüstriyel paketleme |