| Brand Name: | Ruisitong |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-10 werkdagen |
| Payment Terms: | T/T |
Onze geavanceerde ultrasone verpakkingsmachine maakt gebruik van hoogfrequente vibratietechnologie om direct de openingen van zakken met poederachtige en korrelige bouwmaterialen, waaronder droog mortel en bouwmortel, te versmelten. De moleculaire wrijvingswarmte genereert afgedichte interfaces met hoge dichtheid voor superieure verpakkingsprestaties.
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Verpakkingsbereik | 10kg ~ 50kg/zak |
| Verpakkingsnauwkeurigheid | 0,1% ~ 0,3% |
| Verpakkingssnelheid | 4-6 zakken/minuut |
| Afdichtingsmethode | Ultrasone hotmelt afdichting |
| Stroomvereisten | 220V/380V |
| Vermogen | 200W/4KW |
| Gasbronvereisten | 0,6~0,8MPa |
| Productnaam | Ultrasone verpakkingsmachine |
|---|---|
| Merk | Ruisitong |
| Capaciteit | Aanpasbaar aan klantvereisten |
| Toepasselijk product | Droge poedermaterialen |
| Parameter type | Standaard specificaties |
| Toepassing | Industriële verpakking |