| Brand Name: | Ruisitong |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-10 dni roboczych |
| Payment Terms: | T/T |
Nasza zaawansowana maszyna do pakowania ultradźwięków wykorzystuje technologię drgań o wysokiej częstotliwości do natychmiastowego stopienia proszkowych i granulowanych otworów worków z materiałów budowlanych,włącznie z zaprawionym na sucho zaprawem i zaprawami budowlanymiWytwarzanie ciepła przez tarcie molekularne tworzy wysokiej gęstości uszczelnione interfejsy dla wyższej wydajności opakowania.
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Zakres pakowania | 10 kg ~ 50 kg/worek |
| Dokładność opakowania | 00,1% ~ 0,3% |
| Prędkość pakowania | 4-6 worków/minuta |
| Metoda uszczelniania | Uszczelnianie ultradźwiękowe ciepłym roztopieniem |
| Wymagania dotyczące mocy | 220V/380V |
| Władza | 200W/4KW |
| Wymogi dotyczące źródła gazu | 00,6 ~ 0,8 MPa |
| Nazwa produktu | Ultradźwiękowa maszyna do pakowania |
|---|---|
| Marka | Ruisitong |
| Pojemność | Dostosowany do wymagań klienta |
| Produkt stosowany | Materiały suche w proszku |
| Rodzaj parametru | Standardowe specyfikacje |
| Zastosowanie | Opakowania przemysłowe |