| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 1500-1750USD |
| Delivery Time: | 20 dagen |
| Payment Terms: | T/T |
Elektrisch aangedreven filmwikkelmachine met 1-15 frequentieomrekeningssnelheidsregeling voor intelligente logistieke opslag
Stretchverpakkingsmachines worden gebruikt om gestrekte folies op geladen pallets te wikkelen.of overstroming. Bovendien kan de verpakkingsbelasting gemakkelijk worden gescheiden en geïdentificeerd. Elastische palletverpakkingen worden veel gebruikt in chemische, elektronische, bouwmaterialen, huishoudelijke apparaten, papier, voedsel,en drankenindustrieën.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Verpakkingsgrootte (L*W) | (500-1200) mm × (500-1200) mm |
| Verpakkingshoogte | 500-2000 mm |
| Verpakkingsefficiëntie | 20-40 belastingen/uur |
| Belading van de draaitafel (maximaal) | 2000 kg |
| Maatwerkgrootte | 2650 mm ((L) × 1650 mm ((W) × 2400 mm ((H) |