| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 1500-1750USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
Elektryczna nawijarka folii z regulacją prędkości konwersji częstotliwości 1-15 do inteligentnego magazynowania logistycznego
Maszyny do pakowania stretch służą do owijania folią stretch na załadowanych paletach. Folie zapewniają dodatkowe wsparcie podczas transportu i przechowywania, chroniąc produkty przed uszkodzeniem, ostrymi krawędziami lub wyciekiem. Dodatkowo, ładunek opakowaniowy można łatwo oddzielić i zidentyfikować. Elastyczne owijarki palet są szeroko stosowane w przemyśle chemicznym, elektronicznym, materiałów budowlanych, AGD, papierniczym, spożywczym i napojów.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar opakowania (dł. x szer.) | (500-1200) mm × (500-1200) mm |
| Wysokość opakowania | 500-2000 mm |
| Wydajność pakowania | 20-40 ładunków/godzinę |
| Ładowność obrotnicy (maksymalna) | 2000 kg |
| Rozmiar maszyny | 2650 mm (dł.) × 1650 mm (szer.) × 2400 mm (wys.) |