| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
Çarklı yan kaydırmalı paketleme makinesi, malzemeyi çark aracılığıyla ölçer ve torba açma/kapama ve malzeme doldurma için yan kaydırmalı bir mekanizma kullanır. Kuru karışımlı harç ve çimento dahil olmak üzere granül/toz bazlı yapı malzemelerinin otomatik paketlenmesi için idealdir.
| Paketleme Boyutu | 60mm |
| Paketleme Hızı | 550-600 torba/saat |
| Tartım Hassasiyeti | ±0.3kg |
| Paketleme Tipi | Vana torbası |
| Makine Boyutları | 1450mm × 660mm × 1200mm |
| Hacim | 1.2m³ |
| Ağırlık | 260kg |