| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
Maszyna pakująca z bocznym przesuwem dla wirników mierzy materiał za pomocą wirnika i wykorzystuje mechanizm bocznego przesuwania do otwierania/zamykania worków i napełniania materiałem. Idealna do zautomatyzowanego pakowania materiałów budowlanych w postaci granulatu/proszku, w tym zapraw suchych i cementu.
| Rozmiar opakowania | 60 mm |
| Prędkość pakowania | 550-600 worków/godzinę |
| Precyzja ważenia | ±0,3 kg |
| Typ opakowania | Worek zaworowy |
| Wymiary maszyny | 1450 mm × 660 mm × 1200 mm |
| Objętość | 1,2 m³ |
| Waga | 260 kg |