| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-10 iş günü |
| Payment Terms: | T/T |
Özel Ultrasonik Paketleme Makinesi Keramik Plakalı Yapışkan Toz Doldurma için
| Uygulanabilir malzemeler | Endüstriyel tozlar |
| Dökme yöntemi | Ultrasonik sıcak erimiş mühürleme |
| Ambalaj aralığı | 10kg ~ 50kg/çanta |
| Ambalajın doğruluğu | 0.1% ~ 0.3% |
| Paketleme hızı | Dakikada 4-6 torba |
| Güç gereksinimleri | 220V/380V (bölgelere göre ayarlanabilir) |
| Güç | 200W/4KW (bölgelere göre ayarlanabilir) |
| Gaz kaynağı gereksinimleri | 0.6~0.8MPa |
| Besleme sistemi | Vibratörle ölçme ve titreşimden desteklenen boşaltma |
| Ağırlık | 450 kg |
| Boyut | 1500 mm × 660 mm × 2000 mm |
Haşere ultrasonik ambalaj makinesi, tozu / granüler inşaat malzemesi torba ağızlarının (örn.kuru karışımlı harç, bina harçlığı) moleküler sürtünme ısı üretimi yoluyla, yüksek yoğunluklu mühürlü bir arayüz oluşturur.
Geleneksel ısı mühürlenmesi ile karşılaştırıldığında, kesme dayanıklılığı %40'tan fazla artar.Su/oksijen sızmasını ve ince parçacık sızmasını etkili bir şekilde engeller. Ultrasonik enerji doğru bir şekilde kontrol edilebilir ve 1-3mm kadar dar bir mühürleme genişliği gerçekleştirilebilir ve mühürleme kalitesi istikrarlıdır ve mühürleme etkisi iyidir.
Sızdırılması kolay olan inşaat malzemeleri tozları için, doğru mühürleme malzeme kaybını azaltabilir, işletmelerin ekonomik kayıplarını azaltabilir,ve toz sızıntısından kaynaklanan çevresel kirliliği ve güvenlik tehlikelerini önlemek.
| Ambalaj aralığı | 10kg ~ 50kg/çanta |
| Marka | RST |
| Boyut | 1500 mm × 660 mm × 2000 mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 450 kg. |
| Ambalajın doğruluğu | 0.1% ~ 0.3% |
| Dökme yöntemi | Ultrasonik sıcak erimiş mühürleme |
| Güç gereksinimleri | 220V/380V |
| Gaz kaynağı gereksinimleri | 0.6~0.8MPa |
| İhtiyaçları: | Valf cebi |
Aşağıda en çok satan dört ambalaj makinelerinin parametreleri verilmiştir. Daha ayrıntılı parametrelere ihtiyacınız varsa lütfen bize ulaşın.
Zhengzhou Ruisitong Makine Ekipmanı Co., Ltd, Zhengzhou şehrinde bulunan profesyonel bir üretici.ve granül toz ambalaj makineleri ve montaj hatları konusunda uzmanlaşmıştır, kuru toz haşere ekipmanları, akıllı paletizerler vb.
On yıldan fazla endüstri üretim deneyimi ile ürünlerimiz sürekli olarak yükseltildi.Kimya endüstrisi ve diğer alanlarÜrünler ülkenin her yerinde iyi satılıyor ve Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Fransa, Almanya, Polonya, İspanya, İtalya, Yeni Zelanda gibi 30'dan fazla ülkeye ve bölgeye ihraç ediliyor.Rusya, Meksika, Mısır, Hindistan, Vietnam, Malezya, Tayland ve Endonezya.
Zhengzhou Ruisitong Makine Aletleri Şirketi, Ltd. öncelikle hassas üretim ve hizmet konseptine bağlı kalır ve kalp ile müşteriler için makul çözümler tasarlar.Hayat boyu satış sonrası hizmet vereceğine söz verince, bizi seçeceksin, yani endişesiz seçeceksin.