| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-10 εργάσιμες ημέρες |
| Payment Terms: | T/T |
Ειδικό Μηχάνημα Συσκευασίας Υπερήχων για Γέμιση Σκόνης Κόλλας Κεραμικών Πλακιδίων
| Εφαρμόσιμα υλικά | Βιομηχανικές σκόνες |
| Μέθοδος σφράγισης | Υπερηχητική θερμοσυγκόλληση |
| Εύρος συσκευασίας | 10kg ~ 50kg/σακούλα |
| Ακρίβεια συσκευασίας | 0,1% ~ 0,3% |
| Ταχύτητα συσκευασίας | 4-6 σακούλες/λεπτό |
| Απαιτήσεις τροφοδοσίας | 220V/380V (ρυθμιζόμενο ανάλογα με την περιοχή) |
| Ισχύς | 200W/4KW (ρυθμιζόμενο ανάλογα με την περιοχή) |
| Απαιτήσεις πηγής αερίου | 0,6~0,8MPa |
| Σύστημα τροφοδοσίας | Μετρητής κοχλία και εκκένωση με υποβοήθηση δόνησης |
| Βάρος | 450kg |
| Μέγεθος | 1500mm×660mm×2000mm |
Το μηχάνημα συσκευασίας κονιαμάτων υπερήχων χρησιμοποιεί την υψηλής συχνότητας δόνηση υπερήχων ως βασική τεχνολογία, επιτρέποντας την άμεση σύντηξη των στόμιων σακουλών σκονών/κοκκωδών δομικών υλικών (π.χ. ξηρό κονίαμα, κονίαμα οικοδομής) μέσω παραγωγής θερμότητας από τριβή μορίων, δημιουργώντας μια διεπαφή σφράγισης υψηλής πυκνότητας.
Σε σύγκριση με την παραδοσιακή θερμοσυγκόλληση, η αντοχή διάτμησης αυξάνεται κατά πάνω από 40%. Ενσωματώνοντας βαθμιδωτή συμπίεση και σχεδιασμό πολλαπλών στρωμάτων κατά της διαρροής, εμποδίζει αποτελεσματικά την εισχώρηση νερού/οξυγόνου και τη διαρροή λεπτών σωματιδίων. Η ενέργεια υπερήχων μπορεί να ελεγχθεί με ακρίβεια και μπορεί να επιτευχθεί πλάτος σφράγισης μόλις 1-3mm, ενώ η ποιότητα σφράγισης είναι σταθερή και το αποτέλεσμα σφράγισης είναι καλό.
Για σκόνες δομικών υλικών, οι οποίες είναι εύκολο να διαρρεύσουν, η ακριβής σφράγιση μπορεί να μειώσει την απώλεια υλικού, να μειώσει τις οικονομικές απώλειες των επιχειρήσεων και να αποφύγει περιβαλλοντική ρύπανση και κινδύνους ασφαλείας που προκαλούνται από διαρροή σκόνης.
| Εύρος συσκευασίας | 10kg ~ 50kg/σακούλα |
| Μάρκα | RST |
| Μέγεθος | 1500mm×660mm×2000mm |
| Βάρος | Περίπου 450kg |
| Ακρίβεια συσκευασίας | 0,1% ~ 0,3% |
| Μέθοδος σφράγισης | Υπερηχητική θερμοσυγκόλληση |
| Απαιτήσεις τροφοδοσίας | 220V/380V |
| Απαιτήσεις πηγής αερίου | 0,6~0,8MPa |
| Κατάλληλο για | Σακούλα βαλβίδας |
Οι παρακάτω είναι οι παράμετροι τεσσάρων μηχανών συσκευασίας με τις καλύτερες πωλήσεις. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε πιο λεπτομερείς παραμέτρους.
Η Zhengzhou Ruisitong Machinery Equipment Co., Ltd είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής που βρίσκεται στην πόλη Zhengzhou. Η εταιρεία μας ενσωματώνει Ε&Α, παραγωγή και πωλήσεις, και ειδικεύεται σε μηχανήματα συσκευασίας κόκκων σκόνης και γραμμές συναρμολόγησης, εξοπλισμό ξηρού κονιάματος, έξυπνους παλετοποιητές κ.λπ.
Με περισσότερα από δέκα χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή του κλάδου, τα προϊόντα μας έχουν αναβαθμιστεί συνεχώς. Επί του παρόντος, τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως στα δομικά υλικά, το γάλα σε σκόνη, τα τρόφιμα, τη χημική βιομηχανία και άλλους τομείς. Τα προϊόντα πωλούνται καλά σε όλη τη χώρα και εξάγονται σε περισσότερες από 30 χώρες και περιοχές όπως οι Ηνωμένες Πολιτείες, ο Καναδάς, η Αυστραλία, η Γαλλία, η Γερμανία, η Πολωνία, η Ισπανία, η Ιταλία, η Νέα Ζηλανδία, η Ρωσία, το Μεξικό, η Αίγυπτος, η Ινδία, το Βιετνάμ, η Μαλαισία, η Ταϊλάνδη και η Ινδονησία.
Η Zhengzhou Ruisitong Machinery Equipment Co., Ltd τηρεί την έννοια της κατασκευής ακριβείας και της πρώτης εξυπηρέτησης, και σχεδιάζει λογικές λύσεις για τους πελάτες με καρδιά. Μόλις υποσχεθείτε δια βίου μετά την πώληση, θα μας επιλέξετε, δηλαδή, θα επιλέξετε χωρίς ανησυχία.