| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Anma gerilimi | 220V 50HZ |
| Çalışma hava basıncı | 0.4-0.6mpa |
| Paketleme kalibresi | 60mm |
| Paketleme hızı | 300-480 torba/saat |
| Paketleme torbası formu | Vana torbası |
| Paketleme ağırlığı | 5-50kg |
| Makine boyutu | 1500*700*1700mm |
| Makine ağırlığı | 360kg |
| Paketleme şunlara aittir | Toz parçacık nehir kumu |
| Paketleme kapasitesi | 6-7 torba/dak (ultrasonik sızdırmazlık 3-4 torba/dak) |