| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Nomienne napięcie | 220V 50HZ |
| Ciśnienie powietrza roboczego | 00,4-0,6mpa |
| Kaliber opakowania | 60 mm |
| Prędkość pakowania | 300-480 worków/godzinę |
| Formularz worka opakowaniowego | Pojemnik zaworu |
| Waga opakowania | 5-50 kg |
| Rozmiar maszyny | 1500*700*1700 mm |
| Masa maszyny | 360 kg |
| Opakowanie należy do | Płytki piasku rzeki |
| Pojemność opakowań | 6-7 worków/min (uszczelnienie ultradźwiękowe 3-4 pracy/min) |