| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
| Adlık Voltaj | 220V 50HZ |
| Çalışma hava basıncı | 0.4-0.6mpa |
| Paket Kalibri | 60 mm |
| Paketleme Hızı | Saatte 300-480 torba |
| Ambalaj torbası formu | Valf cebinde |
| Paket ağırlığı | 5-50 kg |
| Makine Boyutu | 1500*700*1700mm |
| Makine ağırlığı | 360 kg |
| Ambalajlar | Toz Parçacıkları Nehir Kumları |
Çeşitli malzemelerin otomatik ölçümü ve ambalajlanması: