| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
| Napięcie znamionowe | 220V 50HZ |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0.4-0.6mpa |
| Średnica pakowania | 60mm |
| Prędkość pakowania | 300-480 worków/godz. |
| Forma worka do pakowania | Worek zaworowy |
| Waga opakowania | 5-50kg |
| Rozmiar maszyny | 1500*700*1700mm |
| Waga maszyny | 360kg |
| Pakowanie należy do | Proszek, granulat, piasek rzeczny |
Automatyczne dozowanie i pakowanie różnych materiałów, w tym: