| Brand Name: | Ruisitong |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-10 iş günü |
| Payment Terms: | T/T |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Besleme sistemi | Vibratörle ölçme ve titreşimden desteklenen boşaltma |
| Ambalajın Doğruluğu | 0.1% ~ 0.3% |
| Paketleme Hızı | Dakikada 4-6 torba |
| Uygun | Valf cebi |
| Güç Gereksinimleri | 220V/380V |
| Güç | 200W/4KW |
| Gaz Kaynağı Gereksinimleri | 0.6~0.8MPa |
| Gövde malzemesi | Alüminyum alaşımı + karbon çelik spreyi |
| Boyut | 1500 mm × 660 mm × 2000 mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 450kg |
| Bakım | Rehber ray ve şanzıman parçalarının haftalık yağlanması |
| Sertifikasyon | CE sertifikası (paketleme makinesi) |
| Ürün Adı | Ultrasonik ambalaj makinesi |
|---|---|
| Marka | Ruisitong |
| Paketleme Alanı | 10kg ~ 50kg/çanta |
| Mühürleme yöntemi | Ultrasonik sıcak erimiş mühürleme |
CE sertifikalı yüksek hassasiyetli toz ambalaj makinemiz, torba besleme, mühürleme, ölçme, doldurma,ve ulaşımBu otomasyon, tutarlı kaliteyi korurken üretim verimliliğini önemli ölçüde arttırır.
Ekipman, her torbada malzeme ağırlığını doğru bir şekilde kontrol etmek için yüksek hassasiyetli sensörler ve ölçüm sistemleri içerir ve paketleme doğruluğunu% 0.1-0.3 aralığında sağlar.Bu hassasiyet malzeme israfını ve operasyon hatalarını azaltır.