| Brand Name: | RUISITONG |
| Model Number: | RST-50B |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 9400-11000USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
Paletyzator z Ramieniem Obrotowym jest przeznaczony do wydajnej paletyzacji worków z materiałami sypkimi w różnych gałęziach przemysłu, w tym w przemyśle paszowym, materiałów budowlanych, chemicznym i logistycznym. Rozładowywarka z ramieniem korbowym to ramię mechaniczne, które automatycznie rozładowuje towary. Może obsługiwać kartony, worki lub wiadra z całymi, wysoko ułożonymi tacami. Posiada elastyczne ramię przegubowe, które może dosięgnąć i pewnie chwycić górną warstwę towarów za pomocą przyssawek, klipsów lub haczyków. Następnie ramię przenosi towary na taśmociąg lub linię montażową do dalszego przetwarzania.
| Cechy | Dokładne Chwytanie |
|---|---|
| Nazwa Marki | RST |
| Zastosowanie | Ułożone Towary |
| Wydajność Produkcyjna | 400-500 Cykli na Godzinę |
| Wideo z Inspekcji Przed Wysyłką | Dostarczane |
| Raport z Testów Maszyny | Dostarczane |
| Główne Komponenty | PLC, Silnik |
| Pojemność | Na Życzenie Klienta |
| Wysokość Stosowania | 1.6-2m |
| Maksymalne Obciążenie | 50 Kg |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja na Główne Komponenty | 1 Rok |
| Dotyczy Branż | Zakład Produkcyjny, Fabryka Żywności i Napojów, Gospodarstwa Rolne, Roboty Budowlane, Inne |
| Model | RST-50B |
|---|---|
| Liczba Osi | 4 osie; Typ przegubowy pionowy |
| Powtarzalna Dokładność Pozycjonowania | ±0.2mm |
| Maksymalny Zasięg Roboczy | 2000mm |
| Dotyczy Typu | Regularne obiekty, takie jak worki, kartony, beczki i kosze |
| Kąt Obracania | 360° |
| Prędkość Paletyzacji | 400-500 razy/godzinę |
| Prędkość Układania | 300-400 razy/godzinę |
| Moc | 5KW |
Chwytak może być dostosowany do różnych scenariuszy użycia do obsługi kartonów, worków itp. Chwytaki można wymieniać do operacji rozpakowywania.
Zhengzhou Ruisitong Machinery Equipment Co., Ltd jest profesjonalnym producentem z siedzibą w mieście Zhengzhou. Nasza firma integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż, specjalizując się w maszynach do pakowania proszków granulowanych i linii montażowych, sprzęcie do zapraw proszkowych na sucho oraz inteligentnych paletyzatorach.
Z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji przemysłowej, nasze produkty są stale ulepszane i szeroko stosowane w materiałach budowlanych, mleku w proszku, żywności, przemyśle chemicznym i innych dziedzinach. Nasze produkty dobrze sprzedają się w całym kraju i są eksportowane do ponad 30 krajów, w tym do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii i krajów europejskich.
Przestrzegamy koncepcji precyzyjnej produkcji i serwisu przede wszystkim, projektując rozsądne rozwiązania dla klientów. Zapewniamy dożywotnią obsługę posprzedażną, aby zapewnić satysfakcję klienta.
Posiadamy certyfikat ISO9001 i certyfikat CE, i możemy dostarczyć Państwu certyfikat CE.