| Brand Name: | RUISITONG |
| Model Number: | Ρομποτικό βραχίονα για την παλετοποίηση |
| MOQ: | 1 |
| Price: | $15000 |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Αριθμός Αξόνων | 4 άξονες; Κάθετος αρθρωτός τύπος |
| Υλικό | Ανθρακούχος χάλυβας |
| Μέγιστο Φορτίο | 210kg, 120kg, 180kg |
| Ακρίβεια Επανατοποθέτησης | ±0.15mm |
| Ισχύς | 4.4KW - 7KW |
| Μέγιστη Ακτίνα Εργασίας | 3100mm |
| Γωνία Περιστροφής | 270° |
| Μέγιστο Ύψος Παλετοποίησης | 1.6 - 2.4 μέτρα |
| Ταχύτητα Παλετοποίησης | 600 - 800 κύκλοι/ώρα |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος Λειτουργίας | 0°C ~ 45°C |
| Βάρος Μηχανής | 700kg - 1400kg |
| Εφαρμόσιμοι Τύποι Προϊόντων | Σάκοι, κουτιά, βαρέλια, καλάθια και παρόμοια σχήματα |
| Βιομηχανίες Εφαρμογής | Δομικά υλικά, ζωοτροφές, χημικά, σιτηρά & λάδια, τρόφιμα, καθημερινά χημικά, αλκοόλ, ποτά, φαρμακευτικά προϊόντα, οικιακές συσκευές, ηλεκτρονικά 3C, κ.λπ. |