| Brand Name: | RUISITONG |
| Model Number: | Paletiserende robotarm |
| MOQ: | 1 |
| Price: | $15000 |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Aantal Assen | 4 assen; Verticale articulatietype |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Maximale Belasting | 210kg, 120kg, 180kg |
| Herhaalbare Positioneringsnauwkeurigheid | ±0.15mm |
| Vermogen | 4.4KW - 7KW |
| Maximale Werkradius | 3100mm |
| Rotatiehoek | 270° |
| Maximale Palletiseerhoogte | 1.6 - 2.4 meter |
| Palletiseersnelheid | 600 - 800 cycli/uur |
| Bedrijfstemperatuur Omgeving | 0°C ~ 45°C |
| Machinegewicht | 700kg - 1400kg |
| Toepasselijke Producttypes | Zakken, dozen, vaten, manden en vergelijkbare vormen |
| Toepassingsindustrieën | Bouwmaterialen, veevoer, chemische producten, graan & olie, voedsel, dagelijkse chemicaliën, alcohol, dranken, farmaceutica, huishoudelijke apparaten, 3C-elektronica, etc. |