| Brand Name: | RUISITONG |
| Model Number: | Ręka robota do palitowania |
| MOQ: | 1 |
| Price: | $15000 |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Liczba Osi | 4 osie; Pionowy typ przegubowy |
| Materiał | Stal węglowa |
| Maksymalne Obciążenie | 210 kg, 120 kg, 180 kg |
| Dokładność Pozycjonowania Powtarzalnego | ±0,15 mm |
| Moc | 4,4 KW - 7 KW |
| Maksymalny Promień Roboczy | 3100 mm |
| Kąt Obracania | 270° |
| Maksymalna Wysokość Paletyzowania | 1,6 - 2,4 metra |
| Prędkość Paletyzowania | 600 - 800 cykli/godzinę |
| Temperatura Otoczenia Pracy | 0°C ~ 45°C |
| Waga Maszyny | 700 kg - 1400 kg |
| Typy Produktów, Które Można Stosować | Worki, pudła, beczki, kosze i podobne kształty |
| Branże Zastosowań | Materiały budowlane, pasze, chemikalia, zboża i oleje, żywność, chemikalia codziennego użytku, alkohol, napoje, farmaceutyki, sprzęt AGD, elektronika 3C itp. |