| Brand Name: | RST-50B |
| Model Number: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 9000-11000USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Doğum yeri | Henan, Çin |
| Uygulama | Paketlenme ve Beslenme |
| Boyut ((l*w*h) | 2490*400*2920mm |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Temel bileşenler | PLC, Motor |
| Yükleme Yüksekliği | 1.5m-2m |
| Otomasyon Derecesi | Tamamen otomatik |
| Durum | Yeni |
| Temel bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Tedarik Yeteneği | Fabrika tedarikleri |
| Önemli Noktalar | Paketlenme ve besleme robot paletleyicileri, robot paletleyicileri 50kg, 50kg Robotik paletleme çözümleri |
| Özellikleri | Paketleri Dikkatlice Tutun ve Açın |
| Marka Adı | RST |
| Üretim Kapasitesi | 100-200 kez/saat |
| Ağırlık (kg) | 900 |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Uygulanabilir Mal Türleri | Çantalar |
| Çalışma Hızı | 100-200 kez/saat |
| Kapasite | 50 kg |
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim tesisi, Enerji ve Madencilik, Gıda ve İçecek Mağazaları, İnşaat İşleri, Çiftlikler |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Paketleme Ayrıntıları | Ürünün boyutuna göre ambalaj |
| Model | RST-50B |
|---|---|
| Çapların sayısı | Dört eksen; Dikey eklem tipi |
| Ahşap dokusu | Karbon çelik |
| Tekrarlanan konumlandırma doğruluğu | ±0,2 mm |
| Maksimum çalışma yarıçapı | 2000mm |
| Uygulanabilir tip | Çantalar, kutular, fıçılar ve sepetler gibi normal nesneler |
| Kullanım senaryosu | üretim hattı |