| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 9400-11000USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
| Model | RST-50B |
|---|---|
| Eksen Sayısı | 4 eksen; Dikey mafsal tipi |
| Tekrarlayan Konumlandırma Doğruluğu | ±0.2mm |
| Maksimum Çalışma Yarıçapı | 2000mm |
| Uygulanabilir Tipler | Torbalar, kutular, variller ve sepetler gibi düzenli nesneler |
| Dönüş Açısı | 180° |
| Maksimum Paletleme Yüksekliği | 2m |
| Güç | 5KW |