| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 9400-11000USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
| Model | RST-50B |
|---|---|
| Liczba osi | 4 osie; typ przegubowy pionowy |
| Dokładność powtarzalnego pozycjonowania | ±0.2mm |
| Maksymalny promień roboczy | 2000mm |
| Typy zastosowań | Regularne obiekty, takie jak torby, pudełka, beczki i kosze |
| Kąt obrotu | 180° |
| Maksymalna wysokość paletyzacji | 2m |
| Moc | 5KW |