| Brand Name: | RST |
| Model Number: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 3100-4000USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Henan, Chiny |
| napięcie | 220 V |
| Nazwa marki | RISITONG |
| Usługa posprzedażna | Wsparcie internetowe, wsparcie techniczne wideo |
| Waga | 300 kg |
| Wymiary (l×w×h) | 3100 × 730 × 2630 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Minimalna ilość zamówienia | 1 |
| Podstawowe składniki | Naczynie ciśnieniowe, pompa |
| Rodzaj opakowania | Granulki |
| Rodzaj pojazdu | Z napędem mechanicznym |
| Urządzenie do ważenia | Mikrokomputery |
| Błąd w opakowaniu | ± 0,2% |
| Metoda karmienia | Podsycacz na miski, podsycacz na wagę, kompresja |
| Waga | 1200 kg |