| Brand Name: | RST |
| Model Number: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 3100-4000USD |
| Delivery Time: | 20 dagen |
| Payment Terms: | T/T |
| Plaats van oorsprong | Henan, China |
| Spanning | 220 V |
| Merknaam | RISITONG |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| Gewicht | 300 kg |
| Afmetingen (l×w×h) | 3100 × 730 × 2630 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Kerncomponenten | Drukvat, pomp |
| Verpakkingstype | Granulaat |
| Voertuigtype | met motor |
| Weegtoestel | Microcomputer |
| Verpakkingsfout | ± 0,2% |
| Voedingsmethode | Schotelvoeder, combinatie weegselvoeder, compressie |
| Gewicht | 1200 kg |