| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-14 iş günü |
| Payment Terms: | T/T |
Hava akışlı paketleme makinesi, malzemelerin süspansiyonlu taşınması ve paketlenmesi için gaz kaldırma prensiplerini kullanır. Bu yüksek hassasiyetli otomatik sistem, kimyasal hammaddeler ve gıda katkı maddeleri gibi hafif malzemelerin minimum aşınma ile paketlenmesi için idealdir.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Paketleme boyutu | 60mm |
| Paketleme hızı | 300-480 torba/saat |
| Hassasiyet | ±0.3kg |
| Paketleme türü | Valfli torba |
| Boyut | 1500mm×700mm×1700mm |
| Hacim | 1.8m³ |
| Ağırlık | 300kg |