| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
Ultrasonik Kütlelendirme Paketleme Makinesi, verimli ve hassas malzeme işleme yönelik olarak tasarlanmış otomatik miktarsal tartım toz paketleme sistemidir.Gelişmiş girdap vida itme ve ekstrüde taşıma teknolojisine sahip, bu makine olağanüstü bir doğrulukla hızlı ve istikrarlı bir malzeme dolumu sağlar.
| Model | RST-130 |
|---|---|
| Adlık Voltaj | 220V |
| Adlık Güç | 220W |
| Serbestleme Kalibri | 57 mm |
| Paketleme Hızı | 180-240 torba/saat |
| Doğruluk | ±0,3kg |
| Ambalaj torbası formu | Valf cebi |
| Paket ağırlığı | 5-50 kg |
| Makine Boyutu | 1500×660×2000 mm |
| Makine hacmi | 2m3 |
| Makine ağırlığı | 450 kg |
Bu ultrasonik otomatik ölçüm ve ambalaj makinesi, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli tozlar ve ince parçacıklar için uygundur:
Zhengzhou Ruisitong Makine Ekipmanı Şirketi, Zhengzhou şehrinde bulunan profesyonel bir üretici olup, Ar-Ge, üretim ve satışları entegre etmektedir.Biz granül toz ambalaj makineleri ve montaj hatları uzmanlaşmış, kuru toz haşere ekipmanları ve akıllı paletizerler.
On yıldan fazla endüstri üretim deneyimi ile sürekli olarak yükseltilmiş ürünlerimiz inşaat malzemeleri, süt tozu, gıda, kimyasal endüstri ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılır.Ürünlerimiz ülke çapında iyi satılıyor ve ABD de dahil olmak üzere 30'dan fazla ülkeye ihraç ediliyor., Kanada, Avustralya, Fransa, Almanya, Polonya, İspanya, İtalya ve diğerleri.
Müşteriler için makul çözümler tasarlayarak, öncelikle hassas üretim ve hizmet konseptine bağlıyız.
İletişim bilgileri:Bu kantitatif harç doldurma makinesi hakkında daha fazla bilgi için veya özel gereksinimlerinizi tartışmak için lütfen satış ekibimizle iletişime geçin.