| Brand Name: | RST-50B |
| Model Number: | RST-50 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 9000-11000USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Menşe Yeri | Henan, Çin |
| Uygulama | Ambalaj Açma ve Besleme |
| Boyut (u*g*y) | 2490*400*2920mm |
| Video Giden Muayene | Sağlandı |
| Çekirdek Bileşenler | PLC, Motor |
| İstifleme Yüksekliği | 1.5m-2m |
| Otomasyon Derecesi | Tam Otomatik |
| Durum | Yeni |
| Showroom Konumu | Yok |
| Çekirdek Bileşenler Garantisi | 1 Yıl |
| Tedarik Yeteneği | Fabrika tedariği |
| Vurgu | Ambalaj Açma ve Besleme Robot Paletleyiciler, Robot Paletleyiciler 50kg, 50kg Robotik Paletleme Çözümleri |
| Özellikler | Doğru Bir Şekilde Kavra ve Ambalaj Aç |
| Marka Adı | RST |
| Üretim Kapasitesi | 100-200 Kez/saat |
| Ağırlık (kg) | 900 |
| Makine Test Raporu | Sağlandı |
| Uygulanabilir Mal Türleri | Torbalar |
| Çalışma Hızı | 100-200 Kez/saat |
| Kapasite | 50kg |
| Uygulanabilir Sektörler | İmalat Fabrikası, Enerji ve Madencilik, Gıda ve İçecek Dükkanları, İnşaat İşleri, Çiftlikler |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Paketleme Detayları | Ürün boyutuna göre paketleme |
| Model | RST-50B |
|---|---|
| Eksen Sayısı | 4 eksen; Dikey eklem tipi |
| Ahşap dokusu | karbon çeliği |
| Tekrarlayan konumlandırma doğruluğu | ±0.2mm |
| Maksimum çalışma yarıçapı | 2000mm |
| Uygulanabilir tip | Torbalar, kutular, variller ve sepetler gibi düzenli nesneler |
| Kullanım senaryosu | hat üretimi |