| Brand Name: | RISITONG |
| Model Number: | RST-50B |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 9400-11000USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
Kompaktowy mechaniczny stos paletowy - Oszczędzające miejsce rozwiązanie do robotycznego paletyzowania, idealne dla małych przedsiębiorstw i obszarów o ograniczonej przestrzeni roboczej.
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Model | RST-50B |
| Liczba osi | 4 osie; typ przegubu pionowego |
| Maksymalna ładowność | 50 kg |
| Prędkość robocza | 100-200 cykli/godzinę |
| Maksymalny promień roboczy | 2000 mm |
| Wysokość stosu | 1,5 m - 2 m |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 2490 x 400 x 2920 mm |
| Waga | 900 kg |
| Główne komponenty | Sterownik PLC, silnik |
Posiadamy certyfikat ISO9001 i CE, możemy dostarczyć certyfikat CE. Nasza fabryka ma ponad 10 lat doświadczenia w produkcji rozwiązań do robotycznego paletyzowania.
Jesteśmy producentem z ponad 10-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń do robotycznego paletyzowania.
Wszystkie maszyny przechodzą rygorystyczną kontrolę fabryczną i 3-dniowe testy ciągłego działania przed dostawą. Posiadamy dedykowany dział kontroli jakości i możemy dostarczyć filmy z testów z Państwa materiałami.
Dostarczamy szczegółowe instrukcje i filmy instalacyjne. Nasz profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej oferuje ciągłe wsparcie techniczne, aby zapewnić płynną instalację i eksploatację.
Jako uznany producent oferujemy niestandardowe, opłacalne rozwiązania dostosowane do Państwa specyficznych wymagań produkcyjnych i warunków lokalowych.