| Brand Name: | Ruisitong |
| Model Number: | RST-50B |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 9400-11000USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
Zaprojektowany w celu usprawnienia procesów logistycznych i produkcyjnych, nasz palletyzator robotyczny wyposażony jest w precyzyjny mechanizm obrotowy, który automatycznie układa kartony,Wyroby z włókien, lub beczki, niezależnie od stanu opakowania, w kompaktowych, stabilnych warstwach na paletach zgodnie z ustawionymi konfiguracjami.
| Władza | 2kw, 5kw |
|---|---|
| napięcie | 220V, 380V |
| Pojemność produkcyjna | 400-500 razy na godzinę |
| Wielkość | 240 × 80 × 300 cm |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Podstawowy element | PLC, silnik |
| Kolor | Niestandardowe kolory |
| Maksymalne obciążenie | 50 kg |
|---|---|
| Dokładność pozycjonowania wielokrotnie | ± 0,2 mm |
| Maksymalny promień roboczy | 2000 mm |
| Maksymalna wysokość układania | 10,6 m |
| Wielkość maszyny | 2400 mm × 2800 mm × 2750 mm |
| Maszyna | 500 kg |
| Rodzaj aplikacji | Przedmioty w workach |
Dostosowane do różnych gałęzi przemysłu, w tym zakładów produkcyjnych, sektora energetycznego/górniczego, produkcji żywności i napojów, obiektów budowlanych i instalacji rolniczych.Skutecznie obsługuje typowe przedmioty, takie jak torby, pudełka, beczki i koszyki w usprawnionych liniach produkcyjnych.
Nasze urządzenia przeszły inspekcję jakości ISO9001 i certyfikację CE. Zapewniamy kompletne raporty z badań maszyn i dokumentację wideo z inspekcji wyjściowej.