| Brand Name: | RST |
| Model Number: | RST-120; RST-180; RST-210 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 11000-17000USD |
| Delivery Time: | 20 Ημέρες |
| Payment Terms: | T/T |
Αυτόματος Στοιβαστής Ρομποτικού Βραχίονα για Κιβώτια, Σάκους, Βαρέλια και Μπουκάλια
| Χαρακτηριστικά | Ακριβής Σύλληψη |
| Εφαρμογή | Στοιβασμένα Εμπορεύματα |
| Παραγωγική Ικανότητα | 800 Φορές ανά Ώρα |
| Τάση | 380V Προσαρμόσιμο |
| Επιθεώρηση Εξαγωγής Βίντεο | Παρέχεται |
| Έκθεση Δοκιμής Μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά Εξαρτήματα | PLC, Μηχανή |
| Χωρητικότητα | Αίτημα Πελατών |
| Ύψος Στοίβαξης | 3100mm |
| Μέγιστο Φορτίο | 120kg; 180kg; 210kg |
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Εργοστάσιο Παραγωγής, Εργοστάσιο Τροφίμων & Ποτών, Φάρμες, Κατασκευαστικά Έργα, Άλλα |
| Εγγύηση Βασικών Εξαρτημάτων | 1 Έτος |
| Δυνατότητα Παροχής | Εργοστασιακή παροχή |
Ρομποτικός Βραχίονας Χειρισμού Στοιβαστής Βιομηχανίας Κατασκευών Παλετοποιητής
Ο αρθρωτός ρομπότ για στοίβαξη/ξεστοίβαξη με βραχίονα μανιβέλας χρησιμοποιεί τεχνολογία βιομηχανικού ρομπότ για την πραγματοποίηση αυτόματης στοίβαξης (στοίβαξης) και ξεστοίβαξης (ξεστοίβαξης) υλικών, η οποία λειτουργεί σταθερά και αξιόπιστα χωρίς χειροκίνητη παρέμβαση σε ολόκληρη τη διαδικασία. Ο εξοπλισμός υποστηρίζει σύγχρονη λειτουργία διπλού καλωδίου και διπλού σταθμού, η οποία βελτιώνει σημαντικά την ικανότητα επεξεργασίας. Όχι μόνο η λειτουργία είναι απλή, η ταχύτητα στοίβαξης είναι γρήγορη, ο χώρος δαπέδου είναι μικρός, αλλά και η αποδοτικότητα εργασίας μπορεί να βελτιωθεί σημαντικά. Η έξυπνη ικανότητα χειρισμού του βελτιστοποιεί αποτελεσματικά το κόστος εργασίας και πραγματοποιεί μείωση κόστους και αύξηση αποδοτικότητας για τις επιχειρήσεις.
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Εργοστάσιο Παραγωγής, Κατασκευαστικά Έργα, Ενέργεια & Εξόρυξη |
| Αρπάγη Ρομπότ | Σύμφωνα με το σχεδιασμό του προϊόντος |
| Κύρια εφαρμογή | Στοίβαξη, αποσυσκευασία και εκφόρτωση |
| Ακτίνα εργασίας | 3220mm |
| Λειτουργία στοίβαξης | Αυτόματη παλετοποίηση |
| Εγγύηση | Δια βίου απομακρυσμένη εγγύηση |
Η αρπάγη μπορεί να προσαρμοστεί, κατάλληλη για διαφορετικά σενάρια χρήσης, και μπορεί να αρπάξει κουτιά, σάκους κ.λπ., και η αρπάγη μπορεί να αντικατασταθεί για αποσυσκευασία.
Η Zhengzhou Ruisitong Machinery Equipment Co., Ltd είναι επαγγελματίας κατασκευαστής που βρίσκεται στην πόλη Zhengzhou. Η εταιρεία μας ενσωματώνει Ε&Α, παραγωγή και πωλήσεις, και ειδικεύεται σε μηχανές συσκευασίας κόκκων σκόνης και γραμμές συναρμολόγησης, εξοπλισμό ξηρής σκόνης κονιάματος, έξυπνους παλετοποιητές κ.λπ. Με περισσότερα από δέκα χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή της βιομηχανίας, τα προϊόντα μας έχουν αναβαθμιστεί συνεχώς. Επί του παρόντος, τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως στα δομικά υλικά, το γάλα σε σκόνη, τα τρόφιμα, τη χημική βιομηχανία και άλλους τομείς.
Τα προϊόντα πωλούνται καλά σε όλη τη χώρα και εξάγονται σε περισσότερες από 30 χώρες και περιοχές όπως οι Ηνωμένες Πολιτείες, ο Καναδάς, η Αυστραλία, η Γαλλία, η Γερμανία, η Πολωνία, η Ισπανία, η Ιταλία, η Νέα Ζηλανδία, η Ρωσία, το Μεξικό, η Αίγυπτος, η Ινδία, το Βιετνάμ, η Μαλαισία, η Ταϊλάνδη και η Ινδονησία. Η Zhengzhou Ruisitong Machinery Equipment Co., Ltd τηρεί την έννοια της ακριβούς κατασκευής και της πρώτης υπηρεσίας, και σχεδιάζει λογικές λύσεις για τους πελάτες με καρδιά. Μόλις υποσχεθείτε δια βίου μετά την πώληση, θα μας επιλέξετε, δηλαδή, θα επιλέξετε χωρίς ανησυχία.
Έχουμε περάσει την επιθεώρηση ποιότητας ISO9001 και την πιστοποίηση CE, και μπορούμε να σας παρέχουμε πιστοποιητικό CE.