| Brand Name: | RST-50B |
| Model Number: | RST-50 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 9000-11000USD |
| Delivery Time: | 20 dagen |
| Payment Terms: | T/T |
De Zwenkarm Robot Palletiseerder is ontworpen voor efficiënte palletisering van korrelzakken in diverse industrieën, waaronder veevoer, bouwmaterialen, chemie en logistiek. De krukarm-ontstapelaar is een mechanische arm die goederen automatisch ontlaadt en dozen, zakken of emmers met hoog gestapelde hele trays kan hanteren.
| Kenmerken | Nauwkeurig Grijpen |
| Merknaam | RST |
| Toepassing | Gestapelde Goederen |
| Productiecapaciteit | 400-500 Keer Per Uur |
| Video Uitgaande Inspectie | Geleverd |
| Machinerapport | Geleverd |
| Kerncomponenten | PLC, Motor |
| Capaciteit | Klantverzoek |
| Stapelhoogte | 1.6-2m |
| Maximale Belasting | 50 Kg |
| Conditie | Nieuw |
| Garantie Kerncomponenten | 1 Jaar |
| Toepasselijke Industrieën | Productiefabriek, Voedingsmiddelen- & Drankfabriek, Boerderijen, Bouwwerkzaamheden, Overig |
| Model | RST-50B |
| Aantal assen | 4 assen; Verticale scharniertype |
| Herhalende positioneringsnauwkeurigheid | ±0.2mm |
| Maximale werkradius | 2000mm |
| Toepasselijk type | Regelmatige objecten zoals zakken, dozen, vaten en manden |
| Rotatiehoek | 360° |
| Palletiseersnelheid | 400-500 keer/uur |
| Stapelsnelheid | 300-400 keer/uur |
| Vermogen | 5KW |
De grijper kan worden aangepast voor verschillende gebruiksscenario's om dozen, zakken, etc. te hanteren. Grijpers kunnen worden vervangen voor ontpakking.
Zhengzhou Ruisitong Machinery Equipment Co., Ltd is een professionele fabrikant gevestigd in de stad Zhengzhou. Ons bedrijf integreert R&D, productie en verkoop, gespecialiseerd in verpakkingsmachines en productielijnen voor korrelpoeder, apparatuur voor droog poedermortel en intelligente palletiseerders.
Met meer dan tien jaar ervaring in de productie-industrie zijn onze producten voortdurend geüpgraded en worden ze veel gebruikt in de bouwmaterialen-, melkpoeder-, voedingsmiddelen-, chemische industrie en andere gebieden. Onze producten verkopen goed in eigen land en worden geëxporteerd naar meer dan 30 landen, waaronder de Verenigde Staten, Canada, Australië en Europese landen.
We houden ons aan het concept van precisieproductie en service eerst, en ontwerpen redelijke oplossingen voor klanten. We bieden levenslange after-sales service om klanttevredenheid te garanderen.
We hebben de ISO9001 kwaliteitsinspectie en CE-certificering doorstaan en kunnen u voorzien van een CE-certificaat.