| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 3100-4000USD |
| Delivery Time: | 20 Gün |
| Payment Terms: | T/T |
Elektrikli Sürümlü Kil-Fino Parçacık Plastik Top Tam Otomatik Toz Ton Çanta Ambalaj Makinesi, endüstriyel inşaat malzemeleri için tasarlanmış özel bir ambalaj ekipmanıdır.Bu ekipman akıllı işletim ile büyük kapasiteli toz malzemelerinin doğru ölçümü ve otomatik doldurulmasını sağlar.
Modüler yapı tasarımı, çimento, mineral toz,ve kuvars kumları 500-1500 kg arasında kapasiteye sahip esnek konteyner torbalarına (ton torbaları)Tam süreç otomatik torbalama, hassas tartma, toz çıkarma ve doldurma, sıkıştırma ve şekillendirme ve dikiş ve ambalajlama çıkışını içerir.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ambalaj torbası formu | Müşteri tarafından sağlandı |
| Malzeme Türü | Tozlar/kranüller |
| Paket başına net ağırlık | 500-1500 kg |
| Ambalajın Doğruluğu | ±0,5% |
| Ambalaj kapasitesi | Saatte 25-35 torba |
| Ekipman malzemeleri | Çerçeve karbon çelik malzemesi |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Doğum yeri | Henan, Çin |
| Paket Türü | Çantalar |
| Voltaj | 220V |
| Marka Adı | RISITONG |
| Garanti | 1 yıl |
| Ağırlık (kg) | 1500 |
| Tedarik Yeteneği | Fabrika tedarikleri |
| Paketleme malzemesi | Plastik, Kağıt |
| Boyut ((l*w*h) | 1580x950x2150mm |
| Temel bileşenler | Basınç Kapı, Pompa |
Aşağıda en çok satan dört ambalaj makinelerinin parametreleri verilmiştir. Daha ayrıntılı parametrelere ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.
Biz 10 yıldan fazla bir geçmişe sahip bir üreticiyiz ve profesyonel bir Ar-Ge ekibimiz var. Ürün kalitesini ve teslimat süresini kontrol etmede büyük avantajlara sahibiz.
Mallar stokta olduğunda, 3-15 gün ve sipariş edilen ürünler 30 gün içinde teslim edilebilir.
Toz ambalajlama makinesi, palet robotu, ambalajlama ve besleme robotu ve tüm harç üretim hattı için ekipman.
Şirketimiz profesyonel bir ekipman üreticisidir. Ürünlerimiz benzer ürünlerin yüksek seviyesine ulaştı ve kullanıcıların güvendiği çeşitli özelleştirilmiş hizmetler sağladı.
Detaylı özellikler, fiyatlar ve özel gereksinimler için, lütfen profesyonel danışmanlık ve destek için satış ekibimizle iletişime geçin.