| Brand Name: | RUISITONG |
| Model Number: | RST-50B |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 9400-11000USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
| Model | RST-50B |
|---|---|
| Liczba osi | 4 osie; typ przegubu pionowego |
| Dokładność pozycjonowania | ±0,2 mm |
| Promień roboczy | 2000 mm |
| Dotyczy typów | Regularne obiekty, takie jak worki, pudełka, beczki i kosze |
| Kąt obrotu | 360° |
| Prędkość paletyzacji | 400-500 razy/godzinę |
| Prędkość układania | 300-400 razy/godzinę |
| Moc | 5 kW |