| Brand Name: | RST |
| Model Number: | Rst-130 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-10 εργάσιμες ημέρες |
| Payment Terms: | T/T |
Ειδική μηχανή συσκευασίας υπερήχων σχεδιασμένη για την πλήρωση σκόνης κόλλας πλακιδίων και άλλων βιομηχανικών υλικών σε σκόνη. Αυτό το προηγμένο σύστημα χρησιμοποιεί τεχνολογία υπερήχων για ανώτερη απόδοση σφράγισης.
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Εφαρμόσιμα Υλικά | Βιομηχανικές σκόνες |
| Μέθοδος Σφράγισης | Υπερηχητική θερμοσυγκόλληση |
| Εύρος Συσκευασίας | 10kg ~ 50kg/σακούλα |
| Ακρίβεια Συσκευασίας | 0,1% ~ 0,3% |
| Ταχύτητα Συσκευασίας | 4-6 σακούλες/λεπτό |
| Απαιτήσεις Τροφοδοσίας | 220V/380V (ρυθμιζόμενο ανάλογα με τις περιοχές) |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 200W/4KW (ρυθμιζόμενο ανάλογα με τις περιοχές) |
| Απαιτήσεις Πηγής Αερίου | 0,6~0,8MPa |
| Σύστημα Τροφοδοσίας | Μετρητής κοχλία και εκκένωση με υποβοήθηση δόνησης |
| Βάρος | 450kg |
| Διαστάσεις | 1500mm×660mm×2000mm |
Η μηχανή συσκευασίας υπερήχων κονιάματος χρησιμοποιεί δόνηση υψηλής συχνότητας υπερήχων ως βασική τεχνολογία, επιτρέποντας την άμεση σύντηξη των στομάτων των σακουλών σκονών/κοκκωδών οικοδομικών υλικών μέσω της παραγωγής θερμότητας από τριβή μορίων, δημιουργώντας μια διεπαφή σφράγισης υψηλής πυκνότητας.
Η Zhengzhou Ruisitong Machinery Equipment Co., Ltd είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής που βρίσκεται στην πόλη Zhengzhou. Η εταιρεία μας ενσωματώνει Ε&Α, παραγωγή και πωλήσεις, και ειδικεύεται σε μηχανές συσκευασίας κόκκων σκόνης και γραμμές συναρμολόγησης, εξοπλισμό ξηρής σκόνης κονιάματος και έξυπνα παλετοποιητές.
Με περισσότερα από δέκα χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή του κλάδου, τα προϊόντα μας έχουν αναβαθμιστεί συνεχώς. Επί του παρόντος, τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε οικοδομικά υλικά, γάλα σε σκόνη, τρόφιμα, χημική βιομηχανία και άλλους τομείς. Τα προϊόντα πωλούνται καλά σε όλη τη χώρα και εξάγονται σε περισσότερες από 30 χώρες και περιοχές, συμπεριλαμβανομένων των Ηνωμένων Πολιτειών, του Καναδά, της Αυστραλίας, της Γαλλίας, της Γερμανίας, της Πολωνίας, της Ισπανίας, της Ιταλίας, της Νέας Ζηλανδίας, της Ρωσίας, του Μεξικού, της Αιγύπτου, της Ινδίας, του Βιετνάμ, της Μαλαισίας, της Ταϊλάνδης και της Ινδονησίας.
Η Zhengzhou Ruisitong Machinery Equipment Co., Ltd τηρεί την έννοια της κατασκευής ακριβείας και της πρώτης υπηρεσίας, και σχεδιάζει λογικές λύσεις για τους πελάτες. Παρέχουμε δια βίου εξυπηρέτηση μετά την πώληση για να διασφαλίσουμε την ικανοποίηση των πελατών και την αξιοπιστία λειτουργίας.