| Brand Name: | RISITONG |
| Model Number: | RST-120B/180B/210B |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 13000-17000USD |
| Delivery Time: | 20 Ημέρες |
| Payment Terms: | T/T |
Μια προηγμένη αυτοματοποιημένη λύση σχεδιασμένη για γρήγορη στοίβαξη εμπορευμάτων σε αποθήκες ηλεκτρονικού εμπορίου και διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Μάρκα | Ruisitong |
| Εφαρμογή | Στοιβασμένα Εμπορεύματα |
| Παραγωγική Ικανότητα | 800 Φορές ανά Ώρα |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ισχύς | 3kW |
| Τάση | 220V/380V Προσαρμόσιμη |
| Βάρος | 780 kg |
| Βασικά Εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας |
| Ύψος Στοίβαξης | 2400 mm |
| Μέγιστο Φορτίο | 180 kg |
Ο εξοπλισμός μας έχει περάσει τον ποιοτικό έλεγχο ISO9001 και την πιστοποίηση CE, διασφαλίζοντας τη συμμόρφωση με τα διεθνή πρότυπα και την αξιόπιστη απόδοση.