| Brand Name: | RISITONG |
| Model Number: | RST-120B/180B/210B |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 13000-17000USD |
| Delivery Time: | 20 dagen |
| Payment Terms: | T/T |
Deze robot pallet stapler is een efficiënte geautomatiseerde oplossing voor het stapelen van zakken en andere goederen.opslagHet systeem vermindert de handarbeid aanzienlijk en verbetert tegelijkertijd de operationele efficiëntie en de veiligheid op de werkplek.
| Merknaam | Ruisitong |
|---|---|
| Toepassing | Opstapelde goederen |
| Productiecapaciteit | 800 keer per uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Kracht | 3 kW |
| Spanning | 220V/380V Aanpasbaar |
| Gewicht | 780 kg |
| Kerncomponenten | PLC, motor |
| Stapelhoogte | 2400 mm |
| Maximale belasting | 180 kg |
De stapler vervult meerdere functies, waaronder stapelen, uitpakken en lossen.
Zhengzhou RST Machinery Equipment Co., Ltd. brengt meer dan 10 jaar productie-expertise naar elke robot stapler.Onze kwaliteitscontrole afdeling zorgt ervoor dat elke machine een rigoureuze 3-daagse test ondergaat voor levering.We bieden uitgebreide installatiesteun, inclusief handleidingen, video's en speciale technische ondersteuning.