| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
| Model | RST-100 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 220V 50HZ |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0.4-0.6mpa |
| Średnica pakowania | 60mm |
| Prędkość pakowania | 300-480 worków/godzinę |
| Dokładność | ±0.3kg |
| Forma worka opakowaniowego | Worek zaworowy |
| Waga opakowania | 5-50kg |
| Rozmiar maszyny | 1500*700*1700mm |
| Objętość maszyny | 1.8m³ |
| Waga maszyny | 360kg |