| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 9400-11000USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
| Model | RST-50B |
|---|---|
| Liczba osi | 4 osie; Typ stawu pionowego |
| Dokładność pozycjonowania powtarzalnego | ±0,2 mm |
| Maksymalny promień roboczy | 2000 mm |
| Stosowany typ | Przedmioty zwykłe, takie jak torby, pudełka, beczki i kosze |
| kąt obrotu | 180° |
| Prędkość paletowania | 400-500 razy/godzinę |
| Władza | 5 kW |