| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 850-3900USD |
| Delivery Time: | 7-10 روز کاری |
| Payment Terms: | T/T |
دستگاه بسته بندی اولتراسونیک ما برای پودر مصالح ساختمانی یک محلول آب بندی هوشمند است که به طور خاص برای موادی مانند سیمان، پودر گچ و پودر بتونه طراحی شده است. این فناوری مانند جوشکاری اولتراسونیک عمل میکند و از ارتعاشات فرکانس بالا برای فیوز کردن و مهر و موم کردن دهانه بستهها استفاده میکند و فرآیندی سریع و تمیز را تضمین میکند.
| مواد قابل اجرا | پودرهای صنعتی (سیمان، پودر گچ، پودر بتونه) |
| روش آب بندی | آب بندی ذوب داغ اولتراسونیک |
| محدوده بسته بندی | 10 کیلوگرم ~ 50 کیلوگرم / کیسه |
| دقت بسته بندی | 0.1٪ ~ 0.3٪ |
| سرعت بسته بندی | 4-6 کیسه در دقیقه |
| برق مورد نیاز | 220V/380V (قابل تنظیم با توجه به مناطق) |
| مصرف برق | 200W/4KW (قابل تنظیم بر اساس مناطق) |
| الزامات منبع گاز | 0.6 تا 0.8 مگا پاسکال |
| سیستم تغذیه | پیچسنج با بلنکینگ به کمک لرزش |
| وزن | 450 کیلوگرم |
| ابعاد | 1500mm × 660mm × 2000mm |
| نام تجاری | RST |
| مناسب برای | بسته بندی جیبی سوپاپ |
Zhengzhou Ruisitong Machinery Equipment Co., Ltd یک تولید کننده حرفه ای و متخصص در ماشین آلات بسته بندی پودر گرانول، تجهیزات ملات پودر خشک و پالت سازهای هوشمند است. با بیش از ده سال تجربه در صنعت، محصولات ما در خدمت مصالح ساختمانی، مواد غذایی، شیمیایی و سایر صنایع در سراسر جهان هستند.