| Brand Name: | RST |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 13000-17000USD |
| Delivery Time: | 20 dni |
| Payment Terms: | T/T |
| Wykorzystane branże | Zakład produkcyjny, prace budowlane, energetyka i wydobycie |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione |
| Podstawowe składniki | PLC, łożysko, skrzynia biegów, silnik |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Zakres łożyska | 0-180 kg |
| Cechy | Automatyczne |
| Roboty z uchwytem | Zgodnie z projektem produktu |
| Maksymalne obciążenie | 220 kg |
| Wykorzystywany typ | Pozostałe, o masie przekraczającej 1 kg |